Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dell G5 laptophoz hogyan kell...

Dell G5 laptophoz hogyan kell telepíteni az ujjlenyomat érzékelő programot? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelenség telepíteni az ujjlenyomat érzékelőt, ha pedig sikerül akkor nem tudom használni. A dell honlapjáról telepítettem minden szükséges programot de azokkal sem akar menni? Szerintetek hogyan kéne megoldani? Köszi

2019. dec. 3. 20:10
 1/3 Alex Fly ***** válasza:

Milyen rendszerre?

Milyen ujjlenyomatolvasót?

Mert pl. Win10 alatt az én HP gépem Authentec ujjnyomszkennerét pont a Delltől letöltött szoftverrel tudom használni...

2019. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fukapapa27 ***** válasza:
Rá mész a Dell honlapjára és ott be adod laptopod pontos adatait és ott tutira megtalálod a hozzá való drivert vagy programot! :)
2019. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a program amit a dell honlapjáról szedtem le nem akar működni ezt a "dell goodix fingerprint driver" -t ajánlották a laptophoz. Az op rendszer sima win 10 64x.
2019. dec. 3. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!