Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker Full...

Till József kérdése:

Windows Movie Maker Full verziót honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Levan nekem töltve de amikor elmentek egy videót kiteszi a kép közepébe hogy Windows Movie Maker Trial version és folyamatosan ott van az egész videóban. Hogy lehet azt eltüntetni? Vagy megkell hozzá vásárolni a programot ?
2019. dec. 6. 06:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2019. dec. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%

A Fent lévőt töröld, majd töltsd le ezt, telepítsd a számodra szükségeseket, majd örül, és megköszön. :)

[link]

2019. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 DjImipapa ***** válasza:

Ezt a csillagporos baromságot felejtsük már el. Nem véletlen a következő: A webhely letiltva

A weboldal szerepel a veszélyes kódokat tartalmazó webhelyek listáján.

A hozzáférés le lett tiltva.

A tuti itt:

[link]

2019. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Naponta telepítem iskolákba, és különböző intézményekbe az innen letöltött Movie maker-t. SOHA nem ütköztem problémába.

tabaki, te ha videószerkesztőről van szó, szereted magad a "mindent jobban tudok mindenkinél" kategóriába sorolni. 🤣

2019. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bocs, elirtam természetesen DjImipapa-t akartam írni, de nem véletlen a tévesztés, hisz a másik illetőre is igaz. 🤣:) Bár ő még most itt nem szólalt fel.
2019. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 tabaki ***** válasza:

@kissendi:

Persze, mert éppen írtam a hozzászólást... Szerintem valamit félreértettél, én videószerkesztők terén szerény vagyok, mint az ibolya. Ennek pedig az az oka, hogy az égegyadta világon mindent Blenderrel szerkesztek, a többit csak a kérdések kedvéért próbálgatom.



@Kérdező:

Ugye tudod, hogy a valódi Movie Maker ingyenes (volt)?

Valószínűsítem, hogy a szokásos átverős programot töltötted le. Javaslom egyébként, hogy -- #2 használható linkjétől függetlenül -- ne ragaszkodj ehhez a támogatását vesztett lomhoz, hanem válogass az oly sokszor ajánlott listából:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

Ezek nemcsak naprakészek, de nem kell velük együtt letöltened egy döhörnagy programcsomag számodra szükségtelen részeit.

Ha nem akarsz a M. Makertől túlságosan elrugaszkodni, akkor pl. az OpenShot, Olive vagy a VideoPad Free eléggé hasonlítanak rá, csak persze nem okvetlenül tartják a korlátait -- de az összetettebbeket is érdemes kipróbálnod, azok is csak ember számára készültek.

2019. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 DjImipapa ***** válasza:
Az hogy te nem ütköztél problémába, némileg utal a géped védtelenségére!!!! TILTVA van a csillagpor a normális gépeken, nem véletlenül!
2019. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jogtiszta Windows 10, lefrissítve, Defender nem megbabrálva.
2019. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 DjImipapa ***** válasza:
Kikapcsolt nod internet security mellett maga a böngésző(chrome-edge) blokkolja!!!!
2019. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
[link] innen töltöttem le, elvileg full verzió, de megse... a Video Pad-ot is próbáltam ott is ugyan ez a baj, hogy elmentem a videót és kiírja a videoba hogy videó pad Trial version.
2019. dec. 6. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!