Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker Full...

Till József kérdése:

Windows Movie Maker Full verziót honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Levan nekem töltve de amikor elmentek egy videót kiteszi a kép közepébe hogy Windows Movie Maker Trial version és folyamatosan ott van az egész videóban. Hogy lehet azt eltüntetni? Vagy megkell hozzá vásárolni a programot ?
2019. dec. 6. 06:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Még mindig van lehetőséged letölteni ahonnan írtam

De hát nem akarásnak, nyögés a vége.

2019. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 tabaki ***** válasza:

@#10:


Igen, ez az említett lehúzós utánzat egyik letöltési helye. Ami meg a VideoPad szerkesztőt illeti, valami nem túl nagy tétet mindenesetre rá mernék tenni, hogy nem a javasolt Free verziót telepítetted.

2019. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez már a szemétség kategória, amit ti csináltok.

Ez aljasság, hogy rendszeresen ingyenesnek, és teljes értékűnek állítotok be olyan programokat, amiket ti magatok nem használtok. Innen-onnan összeszedett információkból azt mondjátok, hogy ingyenes, aztán szerencsétlen emberek meg csak pislognak, hogy de hát az nem is az. Kódot kér, vízjelet rak, stb.

Én úgy állok hozzá itt, hogy ha nem tudom a választ, akkor inkább hallgatok.

Ezt javaslom sok embernek is, hogy ha okosat nem tud mondani, akkor hülyeséget ne írjon.

2019. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 tabaki ***** válasza:

@#13: „Bocs, de ez már a szemétség kategória... ...szerencsétlen emberek meg csak pislognak, hogy de hát az nem is az. Kódot kér, vízjelet rak, stb.”


Ennek az unalomig mantrázott állításnak van egy örökké pucéran maradó Achillesz-sarka: Hogy tényszerűen nem igaz. Kár abba kapaszkodni, hogy mit tudhatok én ezekről, ha egyszer nem is használom őket. Egyrészt én nem ajánlgatok máshonnét összekotort ismeretek alapján programokat, csak olyanokat, amelyeket magam is kipróbáltam. Megengedem, ez nem jelenthet igazán komolyan vehető tesztelést, erre igyekszem is fölhívni a figyelmet. Azonban az általam javasolt néhány program hónapok-évek óta telepítve van, és réges-régen előállhatott volna a farbával, ha vízjelezni akar, vagy beszüntetni a működését. Félretéve, hogy a fejlesztők maguk is deklarálják az ingyenességet, a próbaváltozatok hagyományos lejárási ideje 31 nap, vagy nagy ritkán két hónap (kivétel a becsali Movie Maker arcátlanul rövid, öt napos próbaideje). Miután ez sokszorosan lejárt, mégis, mikorra várjam az általad megjósolt áldatlan állapotok beköszöntét? Két év? Három? Öt? Vagy sohanapján, de akkor feltétlenül bekövetkezik? A tapasztalataim alapján jótállok az Openshot, Kdenlive, Shotcut, Avidemux ingyenességéért, nem beszélve a Blenderről, amelynek ugyan csak mellékfunkciója a videószerkesztés, de így sem marad el a többi mögött. A Lightworks, Videopad, VSDC ingyenes változata bevallottan kevesebbet tud a fizetősnél, de nálam nem adták jelét, hogy egyéb módon is kellemetlenkedni akarnának. A többiről számoljon be az, aki használja, de a magam részéről akkor sem tudok egyetérteni a sommás véleményeddel, ha a további néhányról már neadj'isten az derülne ki, hogy egytől-egyig időkorlátos próbaverziók.

2019. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha már a becsali szó elhangzott, akkor ezt használom én is amikor felhívom a figyelmet a programkészítők rafinált módszerére.

Előállnak egy forradalmi, és mindent vivő videószerkesztővel, és elhintik a köztudatban az ingyenességet. Ami kezdetben igaz is, és ténylegesen egy fillér nélkül juthatunk hozzá fullos programokhoz.

Amikor ez már közszájon forog, na akkor jön a meglepi.

Szép csendben becsempészik ezt a próbaváltozat dolgot, vagy az a programot ilyen-olyan korlátozását.

Természetesen ezt nem verik nagydobra, bolondok lennének.

Na és most jutottunk el a jelen szituhoz.

A korábbról ingyenesként megismert programokat jó szívvel ajánlgatják. Azt már ugye nem tudják az ilyen emberek, (mert honnan is tudnák?), hogy időközben megváltozott a leányzó fekvése, és a programot használni ugyan lehet, csak épp az elkészített végterméket nem lehet vele produkálni. Ami egy videószerkesztőnél, maga a videó, ugyebár.

Végül is a weblapokon , a letöltési oldalakon ők nem hazudnak, mert a letöltés tényleg ingyenes, és szerkesztőként is lehet használni, csak hát ugye mégis csak sz @ r van a palacsintában, ha úgy nézzük.

Tegnap kíváncsiságból letöltöttem 3 ilyen programot is.

Nem trial, nem demo, nem kutya fa sza.

Kérdezd már meg, hogy működik résmentesen !!

Segítek. NEM

Aktiváljam, vegyem meg, töltsem le,stb.

Na ennyit az ilyen programokról.


belekötöttetek abba, hogy az en gépemmel, vagy védelmemmel nincs rendben valami akkor, amikor WMM. ajánlottam a csillagporról. Az fel sem merül bennetek, hogy esetleg ti ültök fordítva azon a bizonyos döglött lovon ? =0 éves bácsikáknak küldöm el sokszor ezt a bizonyos letöltő linket a programról, és 5 perc múlva jön a köszönő E-mail, hogy "szuper, MŰKÖDIK" és hogy már milyen régóta keresték, de végre megvan a program.


Ezeket azért írtam le, mert időnként érdemes frissíteni a dolgokat, mert azért menet közben változnak ám a dolgok,

és egy kiló kenyér sem 3,60 már, mer történt azóta egy, s más.

Szóval összegezve: ami egykor ingyenes, és full verzió volt (vagy hívjuk bárhogy is) mára már NEM AZ !

Érdemes kipróbálni most 2019 végén, és nem a hónapokkal, vagy az évekkel ezelőtti állapotra hivatkozni, és azt ajánlani a jóhiszemű embereknek!

2019. dec. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 tabaki ***** válasza:
Nagyon konkrét.
2019. dec. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 tabaki ***** válasza:

Bah, szívem szerint letudtam volna a dolgot az előző megjegyzésemmel, de csak nem hagy nyugodni... végül is, ha máskor pont én reklamálok a bővebb kifejtés hiánya miatt, akkor nem volna korrekt egyetlen odabökéssel elintézni. A kolléga sokszor idézett tízes listájából megneveztem öt olyan programot, amely – éppúgy, mint eddig – most, 2019. végnapjaiban is ingyenes, szabadon használható, sőt javarészt nyílt forráskódú. Az általam nem ismert Olive-ot, meg a csak linuxos Pitivit szándékosan ki is hagytam a felsorolásból. Személy szerint már a fizetős programok egyszerűbb free-változatának „magáncélra ingyenes” jogállásától is viszolygok, de mivel ebből más általában nem csinál kázust, megemlítettem még három szoftvert, amely a tapasztalatom alapján a szűkebb lehetőségektől eltekintve nem kellemetlenkedik a felhasználónak. Erre legyen ellenérv, hogy te találtál valahol, valamilyen programod, amelyik bezzeg...?

DjImipapa nyilván nem ok nélkül problémázik a Csillagporral, de ez legyen az ő ügye (ugyanakkor meglehetősen furcsa visszavágás, hogy ? =0 éves – az milyen? – bácsikák szavatolják az onnét letöltött WMM kifogástalan működését). Én a linkedet a kolléga alighanem jogos ellenvetései dacára használhatónak tituláltam, mivel azon a keresett Microsoft-féle WMM található – az egyetlen, amibe „belekötöttem„, hogy el egy lefutott program, amely mögül már kiállt a fejlesztő. Ami a háromhatvanas kenyérrel való párhuzamodat illeti, persze, hogy van ingyenesből fizetőssé váló szoftver, mint például a VideoSpin, amely csak a 2.01 változatáig volt ingyenes (ma pedig 23-nál tart), de mire érv ez? Ki tudja, mit hoz a jövő, de mit is változtat ez a ma elérhető ténylegesen ingyenes programok pillanatnyi állapotán?

2019. dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

=0 éves helyesen: 70 éves.

(ott maradt az ujjam a Shift-en)

2019. dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 tabaki ***** válasza:
Oké, ennyi eszem azért lehetett volna...
2019. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 DjImipapa ***** válasza:

Kifejtem akkor bővebben. Csillagpor: tele van elb@

ott reklámokkal, mindennemű blokkoló ellenére, nem egyszerű kisilabizálni, hol is az ominózus letöltési link!!! A drive-ről beadott saját linkkel egyáltalán nincs ilyen probléma, azonnal lejön(és ugyanaz).....

2019. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!