Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha wind.10 et telepíteni erre...

Ha wind.10 et telepíteni erre a laptopra, nem fog lefagyni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek ehhez, de azt hallottam, hogy a Windows 10 gyakran lefagy

Erről a laptopról van szó: [link]



2019. dec. 7. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, pedig nem kedvelem, nem használom (bizonyos kompatibilitási okból sem).

De egy normális, nem hibás gépen nem szabad fagynia a Win 10-nek sem.

A linkelt gépnek is menni kell vele.

2019. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Egy egy baromság, hogy gyakran lefagy. Érdekes nekem miért nem fagyott még le egyszer sem?

Ezt azok terjesztik, akik fostalicska gépen használják, és közbe elvárják hogy a 1000 éves szoftverük és hardverük is gond nélkül menjen vele. Amúgy nincs az ég világon semmi gond a Windows 10 -el.


Maga a gép egyébként erősen alsó kategória. Ezt már igazából netezni sem venném meg. Ez a vélemény független attól, hogy mit akarsz telepíteni rá. Egyszerűen ez egy hulladék.


Viszont más Windowst nem is nagyon tudsz telepíteni rá. A Windows 10 -en kívül, mert fel sem mennek driverek és kompatibilitás hiányában.

2019. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fukapapa27 ***** válasza:

Nem akarok bele szólni de ahogy a #2 válaszíró is írta az a laptop amit kinéztél egyenlő a nullával nehogy már nem találtál valami normálisabbat, két maggal meg Celeron processzorral még netezni sem fogsz tudni rendesen!

A Windows 10-es igaz, hogy nem a kedvencem de érdekes, hogy amióta fent van még 1x sem fagyott le pedig én direkt is, mert ki nem állhatom nyírom rendesen, úgy, hogy ne higgy el mindent amit a hozzá nem értők hirdetnek és ezt az #1 és #2 válaszíró is alá támasztja! :)

2019. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!