Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet törölni a Firefox...

Hogyan lehet törölni a Firefox-ban a címsávban egy konkrét javaslatot?

Figyelt kérdés

Röviden: legfrissebb Firefox, 64bit, ez releváns adat csakis.

Szeretem ezt a javaslatos funkciót, de már az őrületbe kerget az, mikor elkezdem írni az általam leggyakrabban látogatott oldal címét és entert lövök, aztán az általam max 1x (valamikor évekkel ezelőtt) látogatott oldalra navigál el ez a böngésző. Ott van a kívánt oldal is, amit egy nap a legtöbbször látogatok, de csak második (!!!) javaslatként és hát ugye mikor entert nyomsz a részben beírt címre, akkor az elsőként javasoltra fog dobni, ami nálam történetesen ez az ezer éve 1x látogatott oldal...

Oldal adatok törlését próbáltam, mintha nem is csináltam volna semmit. A cookie-kat törölte csak gondolom, de egyáltalán nem akarja elfelejteni ezt a retkes oldalt a böngésző és mindig ott figyel a címsávban -.-



#Firefox #törlés #címsáv #keresési javaslatok
2019. dec. 8. 01:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja meg persze, nyilván Firefox account-al szinkronizálok mindent, így nem kell mondjuk gép reinstall-nál még a böngésző adatokat is lementenem, hanem csak visszaszinkronizálom Firefox account-ból. Abba a megoldásba ne menjünk bele, hogy nem fogom szinkronizálni a fiókot, mert nem az lesz a megoldás. Van pár szemét adat persze, de nem fogom csak azok miatt az összes többit is a kukába dobni.
2019. dec. 8. 01:04
 2/4 A kérdező kommentje:

Közben elvileg megoldottam. Gyakorlatilag meg mégsem. A régen látogatott oldalt már nem ajánlja fel, teljesen sikerült elfelejtetnem a böngészővel, de van egy olyan gyanúm, hogy újra az jelenne meg ha valaha is rákeresnék itt gépen az oldalra.

Igazából a probléma az, hogy nem az oldal címét kezdem el írni, hanem a lap címét, ami a böngészőfülön jelenik meg. Arra megoldást nem találtam, hogy ha a böngészőfülön megjelenített nevet írom, akkor arra az oldalra is dobjon a böngésző, mármint hogy arra egészítse ki automatikusan a címsávban lévő URL-t. Mindegy is, erre valszeg nem is lesz megoldás.

2019. dec. 8. 01:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem őrzi meg az előzményeket, mégis ad javaslatokat. Szerintem ez egy új fícsör, nem lehet vele mit csinálni. Használj könyvjelzőt, vagy gépeld be pontosan az oldal címét!
2019. dec. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egyik oldal amit gyakran látogatok az a Samsung S9 Prohardver topic, a másik pedig amit amit soha, az egy recept oldal. Előbbit csak második találatként adta fel eddig, míg a recept oldal szerepelt a böngésző adatai között, így mikor a "Re:" kifejezést kezdtem el írni, kiegészítette a receptoldal címét (ami REceptneked.hu). Most hogy töröltem nem dobja fel találatnak sem. A problémám viszont nem változott, az S9 fórum címét nem egészíti ki automatikusan, ha elkezdem írni, hogy "Re:", de ez érthető, hiszen nem a weboldal címét kezdtem el írni, hanem a topic címét, ami a böngészőfülön is megjelenik. Ilyenkor nem fogja a címet kiegészíteni, mert nem webcímet kezdtem el írni. A receptoldalt meg azért egészítette ki, mert az első két karakter megegyezik és nem volt más "re" kezdetű cím a böngésző adatai között.

Végülis a kérdés le van tudva, csak hirtelen felindulásból írtam ki és nem gondoltam végig.

2019. dec. 9. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!