Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha csinálok egy játékot...

Ha csinálok egy játékot Unityvel és nem töltőm fel Play Storeba hanem a barátaim játszanak vele akkor tudok a reklámokból bevételt szerezni?

Figyelt kérdés
Tehát készítek egy játékot amiben vannak reklámok és ezek össze vannak "kapcsolva" a Google Storeval de nincs feltöltve. És emberek megnézik a reklámokat akkor abból kapok juttatást?

2019. dec. 10. 21:32
 1/4 Alex Fly ***** válasza:

Attól függ, hány haverod játszik vele és hány reklámot néznek meg...

pár hónap alatt akár pár centnyi bevételed is lehet, ha ügyes vagy.

2019. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány barátod lehet, de tekintve, hogy egy kattintás után a hazai piacon kb. 10 fillért kaphatsz, és a legtöbb reklámszolgáltató szűri a csalásokat, örülhetsz, ha lesz belőle egy forintod...
2019. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk van 1 barátom aki játszik ezzel a játékkal ,de ő több éven keresztül és ő nagyon sok reklámot néz meg akkor abból én kapok juttatást. Arra vagyok kíváncsi ,hogy konkrétan egy ember nagyon sokszor megnéz reklámot akkor azt beleszámítja a google? Ez azért fontos mert így ezek alapján tudom felépíteni a játékomat (lényegtelen ,hogy egy ember nem tud megnézni annyi reklámot ,hogy akár 1 dollár is összejöjjön, arra vagyok kíváncsi beleszámolja-e)
2019. dec. 11. 15:04
 4/4 A kérdező kommentje:

*Ha mondjuk van 1 barátom aki játszik ezzel a játékkal ,de ő több éven keresztül és ő nagyon sok reklámot néz meg akkor abból én kapok juttatást?


Kérdőjel lemaradt.

2019. dec. 11. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!