Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kodi, xbmc, magyar tartalmak...

Kodi, xbmc, magyar tartalmak telepítés segítség? Online filmek movishark, exoshark, telepítés segítség?

Figyelt kérdés
Van egy egyszerű media boxom mostanában nehezen indulnak el a filmek de van hogy csak 4 kiszolgálót talál és egy se indul el. Valamint superrepot fel se tudom rakni. Igazából ha valaki be tudna link elni nekem hasznos dolgokat vagy kicsit szájba rágósan el magyarázni hogy kellene az elejétől feltelepiteni hogy menjen az jó lenne. Vagy hogy egyáltalán mi a baj, nagyon rá szálltak ezzekre a dolgokra vagy mi van?

2019. dec. 12. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Illegalis feltoltesek amiket torolnek.
2019. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én meg úgy meg örültem neki ahogy láttam a gyakori kérdések től a mailt. Főleg hogy ketten is segítenek.

1.-Tudtam én is hogy nem a tk ból hozom ki.

2.-Köszi az értékes hozzá szólást! Segítség kép annyit tudok neked mondani hogy szerintem valami baj van!

2019. dec. 13. 00:26
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdező A Kodi-val? Gépen más programmal nincs gond.
2019. dec. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan is hogy tálcára rakom a Kódot, később rá megyek be zár magától.
2019. dec. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden tárolóval ezt tapasztalom én is. Ezért már nem használjuk a KODI-t egyáltalán... próbálkoztunk a dns átállításával, de eredménytelen. Ha nem fontos a szinkron, akkor a magyar blackpanther operációs rendszerben vannak filmes programok, felirattal azonnal indulnak
2020. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!