Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A napokban telepített magyar...

A napokban telepített magyar Windows 7 Ultimate-em nem frissíti magát miután újabb frissítési "SP1-et tett fel". Több ilyen kérdést találtam a fórumon és egyik se vitt előre. Azóta csak frissítések keresése megy majdnem 20-22 órája. Mi hiányzik még?

Figyelt kérdés

Frissítési előzményeimet is mutatom hozzá:

[link]


SP2 rollup telepítése sem segíett úgyhogy most újra kezdtem.



2016. nov. 18. 16:01
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Figyelj: NE frissítsd, hidd el felesleges. Tiltsd le, és használd simán!!!😃
2016. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az a megoldás, hogy ne frissítsem a saját ügyetlenségem jelének érzem ezért mégis szeretném valahogy frissítésre bírni, bár nem foglalkozom vele 1-2 napnál többet (másik ugyanilyen windows gépemet megnézem mit tett rá ezután: 272944 majd 273979) és ha másképp nem megy tanácsodat követem :)
2016. nov. 18. 22:40
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Semmiképpen nem a felhasználó a béna a legtöbb esetben, amennyiben kifizetted a licencet akkor esetleg frissít(bár akkor is minek???), ha meg nem, ahogy ittnekem , akkor eleve semmitse produkál az update, kivéve hogy legalább 80%-ban leterheli a procit feleslegesen...tiltva viszont nem!:)
2016. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kifizettem a licenszt, talán 80ezer forint volt 2010-ben az ultimate BOX és van egy kifizetett OEM Professional licenszem is ami fele ennyibe kerülhetett és most is rendesen frissíti magát - ha jól látom leginkább víruskereső és defender mintákkal(különben nem problémáznék az ultimate-en ilyenen). És eszem ágában se volt Win10-re átállni, amikor ingyen lehetett volna.
2016. nov. 21. 13:17
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyelőre arra jutottam nemcsak az Ultimate 64 bitessel, hanem van egy Professional OEM-em is, hogy a 3125574-es convenience rollup (SP2-t) szerettem volna telepíteni. És az offline telepítő arra panaszkodott, hogy ez a rollup nem alkalmazható a rendszeremre. Mindkettő 64 bites kifizetett Windows 7 jogtiszta (ami a kérdés szempontjából most lényegtelen).


KB3020369e-t kellett felrakni és utána már sikerült az SP2. Lassan, de azért haladok. Köszi a tanácsokat.

2017. jan. 18. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!