Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnak is van ilyen problémája...

Másnak is van ilyen problémája? Folyamatosan kifagy a Windows-om, vagy kék halál van ezzel a felirattal: "video scheduler internal error". Találtam a neten pár dolgot, de sajna nem elég hozzá az angolom.

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja frissült a Windows-om, kb ekkor jött egy új Nvidia frissítés is. Azóta random csinál olyanokat a gépem, hogy pl. youtube-ozás közben lefagy és csak a kényszerített újraindítás segít. Ez legtöbbször akkor jelentkezik, ha itthagyom a gépet (megy tovább, nincs alvó mód stb) és utána újra elkezdem használni. Nagy ritkán kékhalál van, ekkor magától újraindul. Mivel inkább csak felhasználó vagyok, gőzöm nincs mit lehetne tenni. Azóta már több új videokártya frissítés jött, de továbbra is fennáll a probléma...

#Windows #videokártya #NVIDIA #GTX #kék halál #video scheduler internal error
2019. dec. 12. 13:16
 1/3 Shaddark ***** válasza:

Lehet sérült valamelyik rendszer fájlod...

keresőbe:

cmd.exe - futtatás rendszergazdaként

chkdsk C: /f

sfc /scannow

DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth


De az is lehet hogy a kártyád meghibásodott, ezt talán az aida64 stressz tesztjével érdemes.

2019. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt, akkor ha egyszerre két videó ment, vagy videó és játék, nekem vagy a driver frissítés vagy a windows frissítés mulasztotta el
2019. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az még talán érdekes, hogy játék közben soha nem volt még ilyen, kizárólag böngésző használat közben. Próbáltam új böngészőt, nem oldotta meg.

Amikor ez elkezdődött, utána sorba jöttek pár naponta a videokari frissítések. Ebből gondoltam, hogy tudnak a problémáról és megoldódik... Azóta kb 5 driver lett telepítve, de továbbra is jelen van a probléma.

2019. dec. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!