Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem telepedik fel...

Miért nem telepedik fel sehogy sem a windows?

Figyelt kérdés

Ez a tényező talán közre játszik: az usb-t linux alatt formáztam (nincs mas windowsos gép itthon) és magát az iso fájlt is linuxon toltottem le (es utana beillesztettem az usb-re amin nem volt semmi a telepiton kivul.


Specifikaciok


-asrock b450m pro 4

-8gb ddr4 3000mhz

-2gb-d gpu

-450w-os Psu

-ryzen 3 1200



Behozta az ASRockos kepernyot, megnyomtam az f11-et (ami bevitt vmi boot modba) es kiválasztottam az usb driveot. Nem mukodott. Utána kiválasztottam az uefi "usb neve" -t. Akkor mar behozta a telepites elejet, de mikor bedobott, azt hozta ki, h nem talált illesztőprogramokat.



Mi lehet a baj?


2019. dec. 12. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen driver hiányzik. Régen ez akkor fordult elő, ha a partíció amire telepíteni akartad egy raid vezérlőn volt, ahhoz be kellett tölteni a vezérlő driverét floppyról. Hasonló probléma lehet, de hogy hogyan kell a drivert bejuttatni azt nem tudom, utoljára XPt telepítettem így.
2019. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan az iso fáljt másoltad rá a pendrivera? Az úgy nem fog menni
2019. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja azt hiszem a lemezképfájlt.
2019. dec. 12. 23:00
 4/9 P.O.C. ***** válasza:
Ha elindul a telepítés, akkor tuti nem a telepítő pendriveal van a gond. De remélem nem valami matuzsálem kori Windowsal próbálkozol. Ryzen alatt melegen ajánlott a Window 10 64-bit. Természetesen az elérhető legújabb változata.
2019. dec. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Illetve tapasztalatom szerint a linux nem figyelmeztet ha fat32 re 4GB nál nagyobb filet próbálsz másolni. Csak utólag. A csonkolt hibás wim et meg otthagyja megtévesztésnek.

2019. dec. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jujjj koszi ez lehet a gond kedves utolso.

A formazas mellett odairta h fat 32

2019. dec. 13. 07:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor windows alatt formázzam meg a driveot es windows alatt toltsem le ra a windows 10-et? (Sok a windows xd)
2019. dec. 13. 07:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Úgy csináld ahogy linkeltem.
2019. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerult... A pendrive-val volt a gond. Kicsereltem, ujra letoltottem es mar hasznalom is a windows 10-t
2019. dec. 13. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!