Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jelennek meg az...

Miért nem jelennek meg az egyedi betűtípusok Wordben?

Figyelt kérdés

Windows 10-es operációs rendszert használok, ehhez az Office 365 csomagját. Néhány napja letöltöttem pár egyedi betűtípust, telepítettem is a rendszerben (ahogy régebben egy másik operációs rendszerben, és ott nem volt vele gond), de a Word-öt megnyitva az új betűtípusokat nem ismeri fel, nem alkalmazza. Ott vannak az egyedi típusok a többi betűfajta között, de amikor kiválasztom, nem alakítja át a formázandó szöveget.

Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy hol kellene beállítanom, hogy megjelenítse a betűtípusokat? Köszönöm a válaszokat előre is!



2019. dec. 21. 11:55
 1/2 DjImipapa ***** válasza:
Nehogy leírd, melyik betűtípusok a renitensek, még utána lehetne járni!!!:)
2019. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyetlen internetes, egyedi betűtípust sem jelenít meg. Néhány hete a Windows 8-as operációs rendszerben használt Office alkalmazásokban még tökéletesen működött, utána lecseréltem a gépemet és ezen már Win 10 van. Ebből kifolyólag gondolom, hogy valami beállításban lehet különbség, mert maguk a betűtípusok a régebbi rendszerben tökéletesen megjelennek. Ugyanazokkal a lépésekkel telepítettem az egyedi betűket, mint a régi gépen és mint ahogy a Windows honlapján is írják, de semmi változás.
2019. dec. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!