Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Home frissítése...

Windows 10 Home frissítése Pro-ra licensz kulccsal?

Figyelt kérdés

Emagon rendeltem egy Windows 10 Pro digitális licenc kulcsot az új laptopomhoz, mert operációs rendszer nélkülit akartam venni, de végül előtelepített Windows 10 Home lett a vége. Ezt szeretném frissíteni Pro-ra, de az új licenckulcs megadásánál a következő hibaüzenet jelenik meg:


"Nem tudjuk aktiválni a Wondowst ezen az eszközön, mert nincs érvényes digitális lincence vagy kulcscsal, válassza az alábbi Hibaelhárítás lehetőséget. (0x803fa067)"


A Windows állítása szerint digitális licenccel aktiválva van.

Emagon az értékelők többségének működik a megvásárolt kulcs.


Köszönöm a segítséget! :)


2019. dec. 24. 18:48
 1/7 DjImipapa ***** válasza:
Nyilván fordulj az Emaghoz....
2019. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
Légyszi mondj már nekem egy szolgáltatást, amit használsz is, és nincs benne a Home verzióba.
2019. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyilván én is gondoltam rá, hogy írok az Emagnak...

Ez nem élet-halál harc, csak feltettem egy kérdést, hátha találkozott valaki hasonlóval. Nem a funkciókon van a hangsúly, van egy kulcsom, mert azt hittem kelleni fog, végül nem kellett, de ha már van, hátha tudom hasznosítani. Ennyi.

2019. dec. 24. 19:42
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Akkor egyszerű, mivel nyilvánvalóan nincs rá szükséged elállsz a vásárlástól, visszautalják a pénzt.
2019. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Létrehozol egy text filet ei.cfg névvel és ezzel a tartalommal:


[Channel]

Retail


Ezt bemásolod a pen sources könyvtárába.


Ezzel telepítéskor kiválaszthatóvá válik hogy Home vagy Pro vagy Education verziót akarsz-e telepíteni.


Telepítéskor a 'nincs termékkulcsom'-ot válaszd és csak a felinstallált winbe add majd be a product kódot.

2019. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felhívod, megkérdezed...


4: "Fogyasztót nem illeti meg az elállási jog:


lezárt csomagolású hang-, illetve képfelvétel, valamint számítógépes szoftver példányának adásvétele tekintetében, ha az átadást követően a fogyasztó a csomagolást felbontotta;"

2019. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CspCsj ***** válasza:

Már feltelepített Home verzió nem aktiválható Pro kulccsal.

Eleve Pro verziót kell telepíteni.


Ha nincs telepítőd, akkor a hivatalos oldalról ingyen tölthető:

[link]

2019. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!