Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gimp miért nem engedi ecsetet...

Gimp miért nem engedi ecsetet be tenni?

Figyelt kérdés

Pár napja sikerült most viszont ki ad egy hiba üzenetet


[link]


Ez miért van?



2019. dec. 26. 18:50
 1/4 A kérdező kommentje:

Utóirat


Még ecset be illesztést is próbáltam nem működik, ecset mappába helyeztem be És nem jo

2019. dec. 26. 18:55
 2/4 tabaki ***** válasza:
Szerencsésebb lett volna, ha közlöd, honnan töltötted le, hogy kipróbálhassuk. Nem tudom, hogy ezt a szokatlan elérési utat minek az alapján adtad meg, de az a középtájon levő furcsa nevű Temp1_moon_brushes_20905.zip könyvtár az biztosan nem egy kibontatlan .zip-fájl valójában? Nem látom át pontosan, hogy mit művelsz, de az tűnik valószínűnek, hogy a tömörítve letöltött fájlt akarod valahogyan közvetlenül a Gimpben használni. Akárhogyan is van, mindenesetre a szokásosnak nevezhető módszer a következő: Kicsomagolod a .zipet, és csak a benne lévő .abr fájlt másolod az ecsetek mappájába. Ha így nem sikerül, próbáld sokkal részletesebben, lépésről lépésre leírni, hogy mit csinálsz.
2019. dec. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi meg próbálom, este felé jelentkezem
2019. dec. 27. 07:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült köszi
2019. dec. 27. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!