Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Ezt a programot hogyan töröljem le?

Ez lenne az a program:Advanced SystemCare

Csak az az 1 baj van ha le akarom törölni azt írja hogy valahol fut a program, feladatkezelőben megpróbáltam leállítani azokat a programokat amik az Advanced SystemCare programé, de még gondolom maradt valami mivel ugyanúgy azt írja hogy valahol fut, mást meg nem akarok próbálni leállítani mert nehogy elrontsam a gépet. Van erre valami Uninstaller program vagy valami ilyesmi? Mert ha van akkor írhatnátok párat amit használtok és jó is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Advanced SystemCare, uninstalláció, letörlés

jan. 2. 09:56  Privát üzenet  

A válaszok
DjImipapa nevű felhasználó válasza:

Revo unistaller.... amit nem tud törölni azonnal, azt újraindításnál befejezi: Jav.: a revo beállításainál amikor tisztítás jön, a speciális lehetőséget kell bejelölni!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 2. 10:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 2/3Időpont jan. 2. 10:15 Privát üzenet
DjImipapa nevű felhasználó válasza:

Ja, és IObit programot sosem használunk, agresszív kicsit...:)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 2. 11:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan töröljem le a Wondershare nevű programot?
0xC0000005 hibakód. Egy MTA nevezetű online játék programot szeretnék elindítani, de ki dob mielőtt beléphetnék. Ezzel a hibakódal. 0xC0000005 Olvastam, hogy töröljem a KB2859537...
Hogy töröljem a programot?
Samsung Galaxi Core-t vettem egy hete és nem tudok ingyenes gps-et és programokat letölteni. Még a facebook-ért is pénzt akar kérni a rendszer. Bizonyos google play akadályoz...
Avast Free használati időm végére értem. Mit tegyek? Töröljem ki és töltse be újra? Keressek új programot?
Elfelejtettem a Kaspersky Small Office Security 3 jelszavát és nem engedi beállitani/törölni a programot. Hogy töröljem le Op. Rendzser újratelepités nélkül?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!