Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az egyik program a gépemen...

Az egyik program a gépemen nem indul el, de semmilyen hibaüzenetet, hibakódot nem ír ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
64 bites Windows 7-em van. December elején újra kellett telepítenem egy hiba miatt, azonban ez a program váratlanul nem működött és csak egy hibakódot írt ki a program megnyitása helyett, amit semmivel sehogyan nem tudtam megoldani, ezért újratelepítettem egy másik verziós Windows-t. Több sikertelen újratelepítés után (nagyon lassúak voltak az operációs rendszerek) 3-4 napja most sikerült egy gyorsan működő operációs rendszert telepítenem. Ez a program azonban továbbra sem akar elindulni, csak most nem ír ki semmilyen hibakódot hanem semmit nem csinál, olyan mintha nem is kattintottam volna rá. Ha a Task Manager-t megnyitom, és a Folyamatok fülre megyek, és rákattintok a program ikonjára, megjelenik a feladat a Task Managerben és 2 másodperc múlva eltűnik. Mi ennek az oka és mit lehet tenni, hogy hiba nélkül működjön az program? A már említett december eleji újratelepítés előtt soha az égvilágon semmilyen probléma nem volt a programmal, tökéletesen működött (csak 64 bites Windows-om volt még), pedig korábban is kellett nagyritkán (kb 3 évente) újratelepítenem a gépet. Az illesztőprogramok 100%-ban ugyanazok, mint régen (mindig jólbeváltak), mégis fennáll a probléma. Aki tud, az segítsen kérem, nagyon fontos lenne nekem, hogy mihamarabb újra működjön a program. Válaszokat előre is köszönöm.
2020. jan. 2. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Próbáld meg paranccsorból indítani a programot, hátha dob ki valamilyen hibaüzenetet.

2. Nézd meg a Windows eseménynaplóját, van-e benne a programhoz köthető bejegyzés.

3. Keress rá a neten úgy, hogy programneve + " won't run" vagy "won't launch" vagy "not starting" vagy hasonló kulcsszavakkal.

2020. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!