Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A MuseScore-3.3.4-x86_64...

Kopaszkutya2 kérdése:

A MuseScore-3.3.4-x86_64 "ingyenes" programot töltöttem le, viszont valamiért nem tudok kottákat letölteni mert mindig azt írja, hogy a 30 napos ingyenes verzió elindul?

Figyelt kérdés
Download this score or any other from our 1, 000, 000+ score catalog for free for 30 days? Mások azt mondják, hogy ingyen töltenek le nagyobb mennyiségben kottákat, szerkesztik őket, de nem csak 30 napig. Most mi van? Nem jót töltöttem le?

#MuseScore #Ingyenes kottaprogram
2020. jan. 8. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Maga a kottaszerkesztő ingyenes - a kották és az extra szolgáltatások kerülhetnek pénzbe (hisz azok jogdíjasok lehetnek).
2020. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De az furcsa, hogy amit egyszer letöltöttem ingyen, és most megint letölteném, tőlem is ezt kérdi.
2020. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert maga a kottaszerkesztő szoftver az ingyenes (sőt, nyílt forrású is: [link] ), a kották már nem (kivéve ami közkincs: [link] ).
2020. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!