Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mégis miért törlődött le a...

Mégis miért törlődött le a játék magától a gépemről? (Steam)

Figyelt kérdés

Empire Total Warral játszottam.Ugye steamon keresztül lehet vele.

Be kell lépni a steamba és ott elindítani a játékot,ami nem tudom miért jó,mert szerintem sokkal jobb volt,mikor még CD-vel játszottunk és nem ilyen steamokkal


De a lényeg:Azt írja ki az Empire Total War-hoz,hogy Install!!!

Nincs fent a gépen!

DÉlután 5 fele játszottam vele és most meg eltűnt.


Mi történt?Most ez valami vicc?Elvesztettem mindent amit elértem benne?Mindjárt széttöröm ezt a gépet



2020. jan. 9. 23:36
1 2
 1/12 fukapapa27 ***** válasza:
20%
Ezért mondom én mindig, hogy amiért nem kell fizetni de le lehet lopni az a tuti, mert ha nem is megy egy fillérembe se került!!! :)
2020. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem fizettem,megvettem CD-n


1 évig nem is tudtam játszani,mert az XP nem vitte el a Steamot

2020. jan. 10. 00:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak tipp: nem lehet, hogy valami próbaverzió volt és lejárt?
2020. jan. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondom hogy rendes CD-n vettem meg a játékot,még csak nem is letöltöttem hanem boltban megvettem.
2020. jan. 10. 03:20
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondom hogy megvettem CD-n.Még csak nem is letöltöttem,hanem boltban vettem meg,Media Marktban
2020. jan. 10. 03:21
 6/12 fukapapa27 ***** válasza:
46%

Hát akkor csak szépen lépj kapcsolatba az említett eladóval, hogy a problémád és nekik orvosolni kellene ha az ő hibájuk szerintem!

Emlékszel mit írtam elsőként, hogy "inkább a kezem törjék el mint, hogy én játékért fizessek vagy megvegyem" ! :)

2020. jan. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál azon, hogy telepítsd újra? Mondjuk, a gép összetörése is jól hangzik, közben meg üvöltsd, hogy meg akarok halni.
2020. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A mentéseket általában külön helyezi, mint a játékot, és eltávolításkor van rá esély, hogy újra be tudja tölteni. Telepítsd újra a játékot, és próbáld ki.


A steam-re csatlakozó játékok azért igényelnek steam interakciót, mert azon keresztül számol neked statisztikákat (hány órát játszottál vele), szinkorinzálja, hogy lássák a barátaid, hogy mivel játszol, esetleg csatlakozzanak, illetve vezesse valós időben az elért eredményeidet.


Nem a gép tehet róla, hanem a szoftver, ne törd össze szegényt.


Előfordulhat, hogy fent van a gépen, csak steam frissítéskor elveszítette a játék helyét. Keresd meg a telepített játékok között. Ha megtalálod, csak meg kell mondani a steam-nek, hogy hol van a telepített játék könyvtára.

2020. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 DjImipapa ***** válasza:
Ja és még valami: SEMMI nem törlődik, pláne nem MAGÁTÓL!!!! Et tény....
2020. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Namármost . . . azért találtam erre a posztra, mert nekem meg a The Elder Scrolls Online "tűnt el". De szó szerint. Lövésem sincsen, hogy mi történt. Kb. 100 giga a játék - most tuti, hogy nem fogom újra megvárni, amíg letölt. Szóval nem a kérdezi a "hülye" - hanem tényleg történt valami. ;)
2020. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!