Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mégis miért törlődött le a...

Mégis miért törlődött le a játék magától a gépemről? (Steam)

Figyelt kérdés

Empire Total Warral játszottam.Ugye steamon keresztül lehet vele.

Be kell lépni a steamba és ott elindítani a játékot,ami nem tudom miért jó,mert szerintem sokkal jobb volt,mikor még CD-vel játszottunk és nem ilyen steamokkal


De a lényeg:Azt írja ki az Empire Total War-hoz,hogy Install!!!

Nincs fent a gépen!

DÉlután 5 fele játszottam vele és most meg eltűnt.


Mi történt?Most ez valami vicc?Elvesztettem mindent amit elértem benne?Mindjárt széttöröm ezt a gépet



2020. jan. 9. 23:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1000 gigás játék nem létezik. Fájlok a gépről “maguktól” nem törlődnek. Én ebben az esetben megnézném a játék gyökér mappáját is. Lehet, hogy csak a Steam zavarodott meg és nem ismeri fel, hogy telepítve van. Inkább erre tudok gondolni mintsem arra, hogy csak úgy törlődött.
2020. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jó,újratelepítem...De nem ez a lényeg..Hanem hogy amit elértem a játékban az mind eltűnt!

Már felépítettem eg jó kis birodalmat és kezdhetem előről

2020. jan. 10. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!