Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok ISO képfájlt...

Vok! kérdése:

Miért nem tudok ISO képfájlt bootolhatóvá tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, azzal a problémába ütköztem hogy, Rufus programmal szeretnék Windows 10-es bootolható pendrive-ot készíteni. De az alábbi problémába ütközöm a (Hiba: Az eszköz particionálása közben hiba lépett fel) Azt szeretném megkérdezni hogy miért írja ezt ki? Egy 8gb-os pendrive-ot szeretnék bootlohatóvá tenni és windows 10 64bit-et rárakni. Hogyan lehetne ezt kiküszöbölni valahogy? A válaszaitokat előre is köszönöm.

2020. jan. 11. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Rufus helyett a windows programját próbáld meg:

[link]


Nekem bevált, mindig ezzel csinálom.

2020. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1.+1.

Rufusz Win 10-nél nem volt jó nekem sem.

2020. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ennél is fel jön egy hiba az alábbi üzenettel:

"We were unable copy your files. Please check your USB device and the selected ISO file and try again" Mit kezdjek vele? Próbáljam meg máshonnan beszerezni a képfájlt? Mert ezt a Microsoft oldaláról szereztem be.

2020. jan. 11. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Próbáld meg ezzel, de úgy hogy közvetlenül a pendrive-ra tegye.

2020. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit csináljak, ennél is jött egy hibaüzenet. Már letöltötte, elkezdte a pendrive-ot csinálni és 56%- nál kész vége megállt. Az üzenet a következő: " Nem tudjuk pontosan, hogy miért, de az Ön gépén nem sikerült futtatni az eszközt. Ha továbbra is problémákat tapasztal, forduljon az ügyfélszolgálathoz, és hivatkozzon a hibakódra. 0x80070013 - 0xA001B
2020. jan. 11. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbád ki Yumi Win-t. Előtte formáznám a pendrivet Fat32-re.
2020. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Másik pendrive esetleg?


Én már gyanakodnék, hogy halott a penya.

2020. jan. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hibás pendrive bárhol hibát okozhat.


Egyébként csak rá kell filekezelővel másolni uefi esetén a fat32 penre az iso tartalmát. [link]

2020. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
így sem működik, feladom, nem megy sehogy sem. Köszi a segítségeiteket.
2020. jan. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!