Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VBox-ban miért nem tudok 128...

VBox-ban miért nem tudok 128 mb-nál több VRAM-ot beállítani?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem VBox-ban egy XP SP3-as OS-t. Be is jelöltem, hogy 3D gyorsítás engedélyezése, az integrációs szolgáltatásokat is feltelepítettem, de sehogy nem tudom 128 MB-nál feljebb húzni. Egy régi játékot akarok feltelepíteni virtuális xp-ben, de nem fut a 3D gyorsítás hiányában. Ehhez viszont az integrációs szolgáltatásoknál be kellene jelölnöm a telepítés során, de addig nem tudom, amíg 128 MB-nál többet nem tudok beállítani. Miért nem működik?

2020. jan. 12. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Töltsd le az ingyenes Vmware Workstation Playert, abban minden ilyen apróságot be tudsz állítani, és jobb is szerintem, mint a virtualbox. (az xp hard disk fájljait ne töröld le, szerintem azt is kezeli a vmware, csak felrakod, és importálod)
2020. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi a limit egy monitoros beállítás esetén. Azzal a 3D gyorsítással egyébként is kitörölheted nagyjából, semmit nem ér, főleg ha Nvidia GeForce kártyád van, ahol driverből tiltva van a GPU passtrough.
2020. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!