Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sok internet kávéházba miért...

Sok internet kávéházba miért használnak még mindig xp-t amikor a win 10 a szent tehén?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Talán nem vallásos a tulaj.
2020. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Mert már senki se használja őket..

Amikor még divat volt az XP volt a menő. Azóta senki se ruházott bele egyetlen fillért se...

2020. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Letezik meg internet kavezo? Lol
2020. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hol van internet kávézó? Nem csak poén? Lehet lesz ott még Windows 98 is...
2020. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ma 21:28


"Mert már senki se használja őket.."



Mondom hogy debrecenben a kossuth utcán minden gépen ez van,ilyet azért nem mondj hogy senki sem használja..

2020. jan. 15. 21:44
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

#5: "Mondom hogy ... minden gépen ez van,ilyet azért nem mondj hogy senki sem használja"


Kérdés: kik használják és mire?

Csak mert már a böngészők se futnak rajta..

(csak valami sok sok éves elévült verziók)

2020. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 22:12


"Csak mert már a böngészők se futnak rajta.."


(csak valami sok sok éves elévült verziók)


Te amúgy hol élsz? Az én gépemen is xp van amúgy és google crhome van rajta,minden oldalt megnyit másodpercek alatt.

Te nem nagyon értesz a számitógéphez látom.

Egyébként a kosuth utcán fizetni kell a gép használatáért,ha olyan elvault lenne a rendszer és semmit sem tudnának megnyitni akkor gondolom senki sem járna,de tele szokott lenni mindig..

2020. jan. 15. 22:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Te amúgy hol élsz? Az én gépemen is xp van amúgy és google crhome van rajta,minden oldalt megnyit másodpercek alatt.


Te nem nagyon értesz a számitógéphez látom."

Az enyémen meg Windows 10 van és tizedmásodpercek alatt megnyit bármilyen weboldalt.

2020. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
58%
Az igaz, hogy a Win Xp egy elég régi cucc, de vannak olyanok akik valamiért azt szeretik. Nekem személy szerint Win 10 van a gépemen, és vagy azt vagy a Win 8.1 et ajánlom. Az internetkávézót meg en se értem (manapság), mert ha valaki "ért" ahoz hogy mit hogy kell csinalni mondjuk egy pc-n vagy hasonlók akkor biztos van neki otthon egy gépe (mégha nem is olyan jó) vagy egy okostelefonja (már szinte mindenkinek van) és most miért fizetne azért, hogy olyat csináljon egy kávézóba amit otthon is meg tudna tenni. és miért menne el oda.
2020. jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az internetkávézót meg én se értem (manapság) - ezt kérdeztem én is a kérdezőtől, de semmi válasz.

Ki az akinek az otthonában nincs manapság egy PC vagy tablet vagy okostelefon és kénytelen elmenni otthonról pár háztömbnyit hogy elolvashassa leveleit, weben böngésszen..?


Azt még el tudnám képzelni hogy XP kinézetű linux van rajtuk és azzel böngészik a netet az odajárók. Vagy spéci feladatra vannak (pl IKEA-ban a terminálok).

2020. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!