Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha újratelepítem a Win10-et,...

Ha újratelepítem a Win10-et, de csak Home-ra van vásárolt liszemc, és én pro-t akarok és telepítek, lehet különbözetet fizetni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom csak a MS-tól (vagy legalábbis valamelyik hivatalos viszonteladójától) vásárolt dobozos licence esetén lehet Home-ról Pro-ra váltani különbözet fizetéssel.

De lehet hogy nincs igazam, és a neten vásárolt használt kulccsal aktivált win-t is lehet frissíteni Pro-ra különbözet fizetéssel.

Viszont én a helyedben nem szarakodnék ezzel, Vegyél a hardverapróról megbízható eladótól egy retail Pro kulcsot 2-3 ezer forintért, és le van a gond.

2020. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Megnéztem a ms oldalán, 79.000 lenne a pro, hát tudják mikor...! Ez rablás! :)

Végül is a különbség az alap Home és a Pro között? Én mindig pro-t használtam, de a párom gépe home-mal lett véve, ahhoz van kulcs, eddig azzal használta, de a régi HDD-t kicseréltem egy gyors SSD-re. Ő üzletre használja a laptopját, tehát személyes adatok nyilvántartására, arra teljesen megfelelt a Home is.

De valami jelentősebb korlátozás az alapszintű rendszerben?

2020. jan. 21. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!