Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kalóz XP-m van gáz?

Kalóz XP-m van gáz?

Figyelt kérdés
Kalóz XP-t használok komment?
2010. júl. 22. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem gáz, amekkora sz@rt adnak a Microsoftnál amennyiért, én gabonapehely mellé adnnám az oprendszerüket, de nem 60-80e ft-ért, és ezt sokan így gondolják
2010. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gáz is meg nem is az.Ne sz@rozzátok már le a Windows-t, mert rossz.Hisz biztos Ti is azt használjátok, akkor legalább ne sz@rozzátok, mert a MicroSoft-nak köszönhetjük, hogy létezik...
2010. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nemtom,nkm vlt kalóz rendszerem és tönkrevágta a procimat,aztán amikor megkérdztm a készítőtőkl h mégis mirt azt mondta hogy akkr vedd meg,elkértem egy rends rtndszergazda ismerősömtől és most eredeti van,az a kgjbb
2010. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszöni a nyavaja, azért használjuk ezt, mert más választásunk nem nagyon van, nálunk nincs akkora Mac support, mint az USA-ban.
2010. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mac support már egyre nagyobb, amúgy meg nem csak a Windows meg a Mac létezik, ott van még egy csomó Linux distro is.

Egyébként nekem sem eredeti a Windowsom, de én különösebben nem is szeretem, soha nem adnék ki több tízezret érte. Legszívesebben Linuxot használnék, de a hálókártyám olyan szar, hogy egyszerűen egyik Linux distroval sem megy a net, akármit is próbálok, így marad az XP.

2010. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az gáz, hogy xp-t használsz. 2002-es op rendszer. De a 7 sem jobb, többet vártam tőle. Használ ubuntut, sokkal jobb és teljesen ingyenes.
2010. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem gáz, de ha elég jó a géped, letölthetnéd a Windows7-et.:)

[Szar a Windows? Nem muszáj használni, vehetsz Macet, sőt ott az ezerféle ingyenes Linux változat:)]

2010. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bazz de hülye még hirdeti is
2010. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jo a gépem. kb fél éves. fullos, szal viszi a 7-et, már probáltam, de nem teccett. maradok az xp-nél. egy ideig...
2010. júl. 24. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!