Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az euro truck szimulátor 2...

Etslo1 kérdése:

Az euro truck szimulátor 2 miért nem indul el nekem? Win 10 en

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert gyenge hozzá a géped, vagy nem jól van telepítve, vagy hiányzik neki valami, stb stb stb

Gép paraméterei?

Eredeti játék?

Van hibaüzenet?

Milyen megoldásokkal próbálkoztál eddig?

2020. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pc játszom eddig az 1.31 volt az ets most 1.35 egyszer régen elindult a laptoppal nincs gond mert ment rajta . A gond hogy rákkatintok a tálcán megjelent a játék aztán eltűn nem ír semmit ki.
2020. jan. 22. 09:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Az hogy pc nem igazán fedi le a gép paramétereit.

Továbbra sem derült ki az hogy eredeti e, illetve hogy mikkel próbálkoztál eddig

2020. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam úrjatelepítéssel de semmi. Mindig elment az ilyen játék .néztem a neten is róla más nak is volt ilyen gondja.próbáltam a dokumentumokban engedélyezni az írás meg ezeket a játéknak a tpb ről húztam le nem vagyok gazdag hogy vegyek de minden játékom elmegy
2020. jan. 22. 09:56
 5/10 A kérdező kommentje:
4 GB RAM processzor Intel celenor n4000cpu 1.10 GHz 1.10ghz 64 bites nem vagyok profi hogy eredeti e de ilyen helyekről menni szokták a játékok.
2020. jan. 22. 10:06
 6/10 anonim ***** válasza:

A processzorod eleve kevés a játékhoz. Videókártyát nem írtál, az talán integrált? Ha igen, akkor ne is reménykedj hogy menni fog.

Ha innen onnan töltögeted le akkor az egyértelműen nem eredeti. "nem vagyok profi hogy eredeti e". Ha nem megveszed hanem letöltesz egy tört verziót akkor az nyílván nem eredeti.

Én elhiszem, hogy nem vagy gazdag, de karácsonykor például 1000ft volt steamen. Ha ennyit sem ér meg neked...

De előbb egy másik gép kell ami el is bírja a játékot

2020. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez az ets akadozás nélkül elment ezen a gépen nem a sajátos írtam le hanem ami a játéknál volt 2. 4 GHz a laptopom
2020. jan. 22. 10:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy akarsz elindítani egy tört játékot, ha még írni és fogalmazni sem tudsz ?

Nem megsértődni kell ezen, hanem elgondolkodni, hogy ezek fényében mire is vállalkozol.

Aki a számokat sem ismeri, annak nem lehet elmagyarázni a másodfokú egyenletek megoldóképletét. Nem gondolod ?

2020. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te nagyon szeretsz kötekedni .ez az oldal arra van hogy kérdést tegyenek fel aki tud válaszol. De aki nem akar az minek válaszolsz te csak kötekedsz.
2020. jan. 22. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy válaszoljak, kérdés is kell.

Az itt kérdezők jelentős része úgy kérdez, mint te. Pont úgy. Semmi információ, nulla részlet, és ezek után találjuk ki, hogy mi az ördög van a gépeddel.

Arról már nem is szólva, hogy segítséget vársz tőlünk úgy, hogy annyival nem tiszteled meg a másikat, hogy helyesen, és értelmesen írsz.

Az 5 éves lányom írni még nem tud, de ha gondja van, azt sokkal különbül meg tudja kérdezni mint te, vagy ti.


Olvasd vissza a saját kérdésedet, számolj el tízig, értelmezd hogy mit is próbáltál kérdezni, és végül szégyelld magad!

Nem indul a játék, és miért ? Mik vagyunk mi jósok, vagy látnokok hogy ennyiből megmondjuk, hogy mi a baja a nyüves gépednek ?


Hogy kinek képzelem magam ? Egy informatikában járatos embernek, aki szívesen, és kulturált módon segít mindenkinek, aki értelmesen meg tudja fogalmazni, hogy miben, és hol akadt el.


Nem látom hogy megköszönted volna a segítséget!(nem az enyémet) Ezt is el kell mondani ?

2020. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!