Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mien játékkal játszak? (lent)

Mien játékkal játszak? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy Logitech G25 öm és meik játéknál tudom teljesen kihasználni?? (lfs és tdu-n kivül). Persze autos játékra gondoltam de lehet buszos vagy kamionos
2010. júl. 22. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyedül LFS-ben tökéletes, a tdu nemrossz, ha szereted a ralit, akkor az RBR is szóba jöhet. A GTR sorozatban hibás a force feedback. Toca3-al elégjó.
2010. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a kedvenc autós játékom a Colin Mcrae Rally sorozat, most a 5-öt tolom jó ideje. Én bill-el játszom de ha van egy ilyen kormányod akkor aztán izgalmaktól zsúfolt lesz a játékélmény! A Rally nem hasonlítható egyetlen más autós sporthoz sem, 200-al múrván...nah ezek az örűltek. A CMR5-ben megfogsz ismerkedni a harmadik dimenzióval; vannak olyan szakaszok ahol megfelelő sebességnél a verda 50 %-ban a levegőben van. Hidd, ha ugratsz akkor egy kocsival is tudni kell landolni, csak mivel itt nincsenek szárnyak a fent maradáshoz meg az irányításhoz, ezért még a talajon úgy kell rámenni az ugratóra, hogy nagyából ne az út szélén kössél ki fejen állva. Ebben alig van szépen ívelt kanyar, itt berakod a megfelelő szögbe a gépet és ha elkapod hogy a kocsira ható erők kb egyensúlyban legyenek akkor jössz rá mitől különleges a rally autó sport. Remélem kedvet kaptál hozzá...
2010. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!