Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Digitális videó javításra van...

Digitális videó javításra van szoftver?

Figyelt kérdés
Üdv, van pár videóm amitt szeretnék kicsit feljavítani, tudom vannak ilyen sony vegas meg ilyesmi szoftverek, de ezek elég profeszionálisak, bár nem gond, csak szeretném tudni, hogy egyáltalán lehet valamivel a minőséget feljavítani?
2010. júl. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, ez nem igazán fog menni. A videó minőségének javításához plusz képi információt kellene hozzáadnod, ami viszont nincsen. Hiába digitális, akkor is egy adott mennyiségű info áll rendelkezésre. Azt többszörözni nem fogod tudni. Amit írtál, pl. a Sony Vegas, az szerkesztő program, nem minőség javító.
2010. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de az IsoBuster mit keres itt? :)
2010. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz az infót, első hozzászóló, nagyon nem vagyok ott a témában, képeket szoktam retusálni stb, arra gondoltam, hogy pl a zajszintet, élességet és egyéb már finomhangolást azért valamivel el lehet érni.

Pl youtube-ra is feltöltöttem egy videót, majd ott megjelent valamiért 480 és hd minőségben is.

2010. júl. 23. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Minimális korrekció természetesen véghez vihető, de inkább olyanra gondolok, mint világosítás, esetleg kicsike zajcsökkentés. Olyan nem lesz, hogy simából csinál valami HD félét. :) Egy alapból jó minőséget persze, hogy több variációban mutat a jutúb. De próbáld ki egy alap felvétellel, és nézd meg, hogy a kiadott jobb minőségű lehetőségek tényleg jobban néznek-e ki. :)
2010. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!