Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program Windows-ra?

Létezik ilyen program Windows-ra?

Figyelt kérdés

Ismer valaki olyan programot Windows-ra, ami a rendszer felé nagyobb felbontást "emulál", mint ami a monitor legnagyobb felbontása, és ennek az egérrel követve mindig egy akkora részét jeleníti meg - valamilyen navigációval - amekkora kifér a képernyőre.

Távolról ahhoz hasonlóra gondolok, mint ami a Windows nagyító alkalmazása volt.


Pl. az alkalmazás (egy közbenső virtuális driver-el tudom elképzelni, de ez tök mindegy, annyira nem értek hozzá) - egy 1920×1200-as felbontást emulál a Windows-nak, de a monitorom csak fizikailag 1680×1050 pixel.

Én természetesen a FullHD-s képből mindig csak egy 1680×1050 pixel nagyságú képet látok, és az egeret a sarkokra, vagy a kijelző oldalainak legszélére mozgatva tudnám pozicionlálni a megjelenő 1680×1050-es képet az 1920×1200-as területen.


Létezik ilyen program? Ha igen, mi a neve?


2020. jan. 27. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
lol.
2020. jan. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AMD kártyával tudsz nagyobb felbontásban renderelni(vsr, virtual super resolution), nvidiaval elképzelésem sincs. Nagyításra meg használhatod az említett nagyítót, w10 ben is ott van.
2020. jan. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyítani akarok, hanem nagyobb munkaterületet csinálni kicsi notebook képernyőn. >(

Integrált "gagyi" Intel videochip-ről van szó.

2020. jan. 27. 02:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom jó-e, de inkább a virtuális asztalnak nézz utána, többre mész vele, és rögtön működik, nem kell varázsolni hozzá.
2020. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!