Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PowerDirector 16 videó szerkes...

PowerDirector 16 videó szerkesztő miért butítja le a felbontást?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha képet importálok a programba és bele húzom az idő csíkba akkor a kép rossz minőségű lesz.Amíg csak importálva van addig jó a minősége.Olvastam, hogy a videokártya software-t kell frissíteni ez is megvolt. Jah a program az egy legális teljes körű teszt verzió időkorláttal, de ezért nem hiszem h a képet butítania kellene.Esetleg valami ötlet?

#videószerkesztő #PowerDirector16
2020. jan. 28. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem butítja le. Nem egészen világos hogy mire gondolsz, de a renderelési beállításokon állítgassha végeredmény nem megfelelő!

Vagy ha az előnézeti ablakban rossz a minőség, akkor pedig azon!

2020. jan. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lebutítás alatt az értem hogy a kép felbontása alacsony jóval az eredetihez képest. Most hogy próbálgattam annyi hogy a kész videót megtekintve a minőség ugyan rossz de mentéskor lehet állítani a formátumot és a felbontást tehát mentés után már olyan amilyennek lennie kell
2020. jan. 29. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó reggelt!
2020. jan. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!