Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xbox 360-t vennék, de nem...

Xbox 360-t vennék, de nem értek hozzá, HELP PLS?

Figyelt kérdés

Konzolt akarok venni, de nem igazán vagyok nagy gamer, szóval nem kell a legfrissebb ps 6 pro slim stb. anno még egy ps1-em volt, de az meg ugye nem ma volt. Körbenéztem, és úgy láttam, Xbox 360-t lehet kapni egész jó áron használtan.

Kb meddig adtak ki 360-ra játékokat? Mire kell figyelnem, ha használtan veszem? Láttam, hogy eltérő a belső memória mérete, ezt a memóriát mire használja az Xbox, mennyire fontos hogy nagy legyen? Xboxot érdemes kichipeltetni, vagy veszélyes?

Előre is köszi a válaszokat



2020. jan. 29. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Amennyire én látom, ugyanannyiba kerül, mint a PS3.


Xbox 360-ból szerintem az S vagy E éri meg a legjobban. Ezek az utolsó illetve utolsó előtti stériák már elég megbízhatóak. Az E vel nincs személyes tapasztalatom, az S 10 éve szolgál. A ventilátora azért elég zajos, de nem annyira, mint az első sorozatbak.


PS3-ból a sima Slim a legjobb. Ez az Xboxhoz képest elég csendes, viszont a multiplatform játékok általában kicsit gyengébben mennek rajta. Ezt csak kb 4 éve használom.


Ja, és bármelyiket veszed, egyik se legyen feltörve!

2020. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben talaltam 30-ert egy xbox one s-t 2 joystickkal es 7 jatekkal :D xbox 360 jatekokkal kompatibilis a one? Mert ahogy nezem, a one jatekok hasznaltan se olcsok
2020. jan. 29. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen kompatibilis, de csak részben. Vagyis van egy lista [link]


Éveken át rendszeresen adtak hozzá játékokat. Ha megvan az a játék lemezen akkor beteszed XBOn és ingyen letölti az kompatibilis változatát ami a grafikát is feljavítja. Jelenleg nem adnak ki hozzá több játékot,de ha majd az újabb Xbox megjelenik akkor elvileg folytatják.

2020. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, most hogy körbenéztem, láttam, hogy igazából one-t is kapok mar max 40-ert. Plusz olvastam, hogy a 360-ak mar elegge leharcoltak es tobb ilyen gamer vlogger mondta, hogy jobban megeri ma mar egy one, bar az o elvarasaik a jatekokkal kapcsolatban azert boven magasabbak mint az enyem. Szerintetek megeri beruhazni akar egy onera, vagy ilyen nagyon alkalmi jatszasra egy 360 is eleg?
2020. jan. 31. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem érdekel valami 360as játék ami csak azon fut akkor mindenképpen az One lenne jobb. Árban ahogy mondtad nincs sok különbség viszont azon újabb játékok is futnak és az egész kialakítása és menüje már a mai színvonalnak felel meg. Ha lehet választani akkor Xbox One S-et érdemes venni az kicsit jobb mint az eredeti alapgép és 4K Blu-rayt is lejátszik (már ha ez érdekes neked.)
2020. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jut eszembe Xbox Onera nincs kalózkodás, tehát csak eredeti játékot fogad el.
2020. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!