Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha vennék egy iMac-et, vagy...

Ha vennék egy iMac-et, vagy MacBook Air-t, tudnék torrentről leszedni hozzá dolgokat, vagy mindenért fizetni kell, nincs semmi ingyen, ami értelmes és használható?

Figyelt kérdés
Igazság szerint nem nagoyn értek hozzá. iPhone-om van, és egy full tartozékos iPad Pro-m, Apple asztali gépem,vagy laptopom sose volt, hogy működik az ottani rendszer? Kb. mint iPad-en?

2018. febr. 8. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Most az a problémád, hogy fizetni kell azért, amit mások a munkájuk befektetésével megalkottak? :D
2018. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy működik a torrent Mac-en, mint Windows-on. Annyi a különbség, hogy MacOS-re a .dmg kiterjesztésű fájlt kell letöltened.

Ez nem annyira zárt mint az iOS...


De szinte mindenre van ingyenes alternatíva. Vagy néhány €-ért alkalmazás, amit folyamatosan frissítenek, így nem feltétlen kell torrentezni... De ott van mint opció.

2018. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem,nem! Nem az a baj, hogy fizetni kell,csak hallottam,hogy egynehany program aminek van ertelme az tobb tizezer,esetleg szazezer ft. Az ipadre is havonta tobb ezer ftert veszek appokat,de azt nem szeretem,ha tullepi a 8-10e ft-t :D
2018. febr. 8. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakás feladatra van ingyenes, opensource megoldás, nem kell mindent megvenni, ha megfelel az alternatíva is. Tizenéve használok Mac-et napi munkára, és nem nagyon kellett költekeznem eddig, 1-2 apróságot szoktam venni, illetve azt, amit nem tudok nélkülözni (MS-Office, VmWare Fusion, ilyesmik).
2018. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!