Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom újra indítani...

Krisz153 kérdése:

Miért nem tudom újra indítani és le állítani a Windows 10 et?

Figyelt kérdés
Le állítás gomb után nem all le a laptop néha újra tudom indítani de a leállítás utánn kikapcsol a képernyő de a ventilator ugyanúgy meg és nem kapcsol ki a készülék esetleg valaki megoldás ?

2020. febr. 1. 19:39
 1/3 anonim válasza:
Nem áll le, csak készenléti módba kapcsol, tudtommal ez normális egy laptopnál, a ventillátor azért megy mert még valszeg nem hűlt le a proci. Ha leállításra nyomsz, akkor ezt hívja a rendszer leállításnak, akkor kell csak aggódnod, ha ilyenkor gyorsan merül az aksi
2020. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De eddig le alt ha a leállítására mentem . Az normális persze hogy fel percig meg megy a venti de hogy 3 óra múlva is megy az szerintem nem .
2020. febr. 2. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Így állítsd át és jó lesz.


Vezérlőpult –> Rendszer és biztonság –> Energiagazdálkodási lehetőségek -> A főkapcsoló funkciójának megadása -> Majd kiveszed a pipát a Gyors rendszerindítás bekapcsolása elől.

2020. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!