Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti windows újratelepítése?

Eredeti windows újratelepítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne, hogy ha a laltopomon eredeti windows 10 fut, akkor ha a microsoft oldalról letöltöm a telepítőt pemdrive-ra, újra tudom telepíteni a gépem anélkül, hogy aktiváló kódot kéne megadnom? Illetve mikre érdemes figyelni ha újra akarom telepíteni a gépet? Néztem sok videót youtube-n, csak gondoltam rákérdezek tőletek hátha van valami tanácsotok. Előre is köszönöm! :)



2020. febr. 3. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Újra tudod rakni a Microsoft oldaláról, aktiváló nélkül.

De ha van kodod, akkor miért ne aktivalnad?

2020. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, újra tudod telepíteni. Telepítés közben a "nincs kódom" -t kell választani és automatikusan beaktiválja majd magát.

[link]


Arra érdemes figyelni hogy ne állítgass el semmit, se előtte se utána. A biost(uefit) is érdemes default beállításokat betölteni, és ennyi..

2020. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Úgy vásároltam a laptopot, hogy rajta volt a win10. Külön kódot nem kaptam hozzá, azt nem tudom amivel aktiválva van meg lehet-e nézni de mintha a videókban is azt mondták volna, hogy aktiválja magát. Köszönöm mégegyszer! :)
2020. febr. 3. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdésem lenne- témába vág- a termék azonosítója egyenlő a termékkulccsal?

Mert ha igen, akkor ezt meg lehet nézni a Win. billentyű és a Pause Break billentyűkombinációval.

2020. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy cikket amiben ez áll-


A jelenség hátterében az áll, hogy a Windows 10 esetében a Microsoft változtatott a hagyományos termékkulcs modellen. Amikor ingyenesen frissítünk a Windows 10-re, vagy online megvásárolunk egy kiskereskedelmi változatot, nem kapunk az operációs rendszerrel termékkulcsot. Helyette a számítógép egy, a Microsoft által digitális jogosultságnak nevezett azonosítót használ.


Ebben az esetben ez a termékazonosító tulajdonképpen a kulcsot helyettesíti -/ digitális jogosultság /

Én legalábbis így fogtam föl.

2020. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen mindenkinek! :)
2020. febr. 3. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért vigyázz hogy ugyanazt a verziót (home/pro stb.) tedd vissza!
2020. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!