Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom csekkolni a windows...

Nem tudom csekkolni a windows 7 ultimate termékkulcsom ezen az oldalon hibát ir ki. Miért?

Figyelt kérdés

[link]


A Lényeg hogy nem azt irja hogy hibás a kulcs vagy hogy jo hanem hibát ir ki miszerint hiba történt a feldolgozásw közben. Mit tudok tenni hogy megnézhessem hogy jo e a termékkulcsom?



#Windows #Windows 7 #Windows 7 Ultimate #Microsoft #termékkulcs #termékkulcs aktiválás #Windows termékkulcs #microsoft támogatás #termékkulcs érvényesség #windows 7 ultimate újratelepitése
2019. jan. 9. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

már egy előző kérdésben kitárgyaltuk.


Miért nem jó ha telepítesz és beírod??????

Ki fog derülni, hogy eredeti-e...

2019. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz az ember vagyok akire gondolsz milyen elözö kérdés? Linkelnéd légyszives? Egyépként meg tudnál letöltési linket küldeni? És azért nem akarom mert ha nem érvényes akkor beszoptam és nincs windowsom (anno nem én raktam fel) ez a kod is valami produkey.exe fájl irta ki nekem
2019. jan. 9. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
2019. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kiírta a hasraütött kódra, hogy hibás...
2019. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem en voltam nekem win 7 van xd amugymeg nekem is hasrqutesre hibasat ir ki de ha osszekeverek random szamokat es betuket akkor mast ir ki azt irja amit leirtam
2019. jan. 9. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
És mi a különbség a "hasraütés" és az "összekeverek random számokat és betűket" között??
2019. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ellenőrzésre való. Egyébként ezért veszünk csak akkor Windows licencet, ha ahhoz megkapjuk a CoA matricát, és az adásvételi szerződést is. Így ha valami nem is stimmel, van hol reklamálni.
2019. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!