Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook Messenger “titkos...

Facebook Messenger “titkos beszélgetések”?

Figyelt kérdés
Találtam 2 ilyen titkos beszélgetést a “titkos beszélgetés” menü pont alatt. Van kód is meg az eszköz neve meg ilyenek. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom megnézni ezeket a beszélgetéseket? Nem emlékszem rá hogy kezdeményeztem volna ilyen beszélgetést.

2020. febr. 3. 13:47
 1/1 anonim válasza:
Erre a kérdésre én is kíváncsi lennék. Ha jól értelmezem, hasonlót vettem észre én is a telefonomon. Beléptem a Titkos beszélgetések menübe, és azt találtam, hogy a telefonom neve 2x szerepel. Az egyik úgy, mint jelenlegi eszköz, a másikhoz nem volt semmi írva. A kulcsok különbözőek voltak. Soha senkivel nem indítottam titkos beszélgetést, nem tudom, mit jelent ez a jelenség. Az alsót - amelyhez nem volt odaírva, hogy jelenlegi eszköz - töröltem. Ezt sem értem egyébként, csak egy eszközöm van, miért szerepel egyáltalán 2x??
2020. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!