Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretném, ha a telefonom azt...

Szeretném, ha a telefonom azt hinné, külföldön vagyok. Hogyan érhetem el ezt? (ingyen, biztonságosan)

Figyelt kérdés

Van egy nyelvtanulós applikáció, ami itthon fizetős, de amikor külföldön voltam, ingyen tudtam használni, ezért gondolom, hogy ez megoldás lenne.

Hallottam a hola free vpn proxy applikációról, de itt valaki azt írta, veszélyes, plusz letöltés után azt akarta, egyezzek bele, hogy mindenféle adatot tárolnak rólam, szóval inkább töröltem.



2020. febr. 4. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Töltsd le internetről. Beírod: (app neve) download free vagy apk.
2020. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az appnak nincsen ingyenes formája. A letöltés nem kerül pénzbe, az első két lecke ingyenes, és utána kéri, hogy legyek prémium előfizető, továbblépési lehetőség nincsen.

Viszont külföldön nem jött elő ez a kérelem (sőt, itthon sem pár hónapja), simán lehetett csinálni a leckéket.

2020. febr. 5. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Azóta fizetős lett. Ennyi. Vagy fizetsz vagy nem tudod használni.
2020. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most voltunk külföldön és tudtam. Amikor hazajöttünk, megint nem tudtam.
2020. febr. 5. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Playen rákeresel, hogy fake gps, aztán vélemények és képek, végül leírás alapján választasz.
2020. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ha valakinek van (akár jó, akár rossz) tapasztalata konkrét applikációval kapcsolatban, írjon. :) Tehát hogy melyiket ne válasszam, mert veszélyes...

2020. febr. 5. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!