Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tüntessem el egy program...

Hogy tüntessem el egy program maradványait a gépemről?

Figyelt kérdés

Telepítettem egy programot a laptopomra. Windows 10-es, ha ez számít. Majd rájöttem, hogy nem jó számomra az a program, ezért eltávolítottam a vezérlőpult programok eltávolítása menüpontban. Viszont azóta mindig amikor bekapcsolom a gépem, kapok egy értesítést, a jobb alsó sarokban ugrik fel, hogy frissítsem a programot. De hát már töröltem!

Nagyon idegesítő. Mit csináljak, hogy ne jelenjen meg ez a frissítési emlékeztető folyton?

Úgy magyarázzátok el, hogy nem értek a számítástechnikához, teljesen laikus vagyok. Köszi!



2020. febr. 6. 17:28
 1/1 DjImipapa ***** válasza:
100%
Telepítsd újra, majd kizárólag Revouninstallert használj MINDEN prg eltávolításához!(figyelem! egy képernyőn majd megjelenik egyfajta opció a törlésnél, ott a SPECIÁLIS a kijelölendő!!!)
2020. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!