Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok egy program maradvá...

Hogy tudok egy program maradványait eltávolítani a gépről?

Figyelt kérdés
Telepítettem a gépemre egy programot.Advanced system care a program neve. Most letöröltem, de még mindig megjelennek az ikonjai több helyen. Mivel tudnám ezeket letisztítani?
2011. júl. 21. 11:05
 1/5 anonim válasza:

Sehogy!

A tálcán a kis nyíl /rejtett ikonok megjelenítése/ alatt a testre szabás résznél ezek mindig látszanak.

Volt, hogy több ilyen miatt újra raktam a gépem, mert zavart.

Törléshez javasolnám a RevoUninstaller programot, az Origon megtalálod, de ezen ő sem tud segíteni.

Az általad említett program helyett a Piriformtól használom a Defrag - ot, ő nem csinál mini ikont

2011. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit hülye ötlet: rakd fel újra az Advanced SystemCare programot majd mellé a Revo Uninstaller-t. Ha megvan, a Revo Uninstaller-rel töröld le, de emellett a legerősebb eltávolítási módszert válaszd és ekkor az egész gépet átkutassa a maradványaiért és azt ki is törli(plusz a regisztrációs bejegyzéseket is törli ami a maradványa).
2011. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
* Defraggler
2011. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A tálcán a rejtett ikonok testre szabásánál inaktív ikonként akkor is látszik az összes olyan program ikonja, ami a az éppen aktuális op. rendszernél használatban volt.
2011. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!

Megpróbáltam azt a nem is olyan hülye ötletet, újra felraktam, és a Revo Uninstaller rögtön leszedett mindent!!

Mégegyszer köszi!!

2011. júl. 21. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!