Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdvözletem! Angol nyelvű...

Üdvözletem! Angol nyelvű Windows 10-et lehet utólag magyarítani?

Figyelt kérdés
Letöltöttem ezt a verziót: Windows 10 Pro VL X64 1909 Preactivated with OEM licence. A leírás szerint angol nyelvű. Ha ezt felteszem utána magától átvált magyarra vagy mit kell vele csinálni, hogy magyar legyen? Köszi előre is!

2020. febr. 6. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen magától nem fog nyelvet váltani, azt külön kell beállítani.
2020. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Egy kis segítség hozzá.

2020. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Nyilván lehet. De miért csinálsz magadnak plusz munkát?

Nem egyszerűbb alapból magyar nyelvűt leszedni?

A Media Cration Tools ezt megteszi neked, még a telepítő Pen Drive -ot is lekészíti.

[link]


Amúgy konkrétan egy menzás ebéd is drágább mint egy Windows 10 licenc.

[link]


Nem értem sokan miért kínlódnak még ezekkel a kalóz szarokkal, amibe az aktivátor ki tudja milyen vírusokat, backdoor -okat rejt.


Vagy ha már ez is drága neked, a kalóz Windows 7/8.1 -ről való frissítéssel még mindig lehet Windows 10 digitális licencet szerezni a hardverre, ami újratelepítés után is megmarad.

2020. febr. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Nem értem sokan miért kínlódnak még ezekkel a kalóz szarokkal, amibe az aktivátor ki tudja milyen vírusokat, backdoor -okat rejt."


Nekem még nem volt gondom az ilyen release-ekkel, ha megbízható helyről szerzed be akkor biztonságos, persze nem valami noname oldalról ajánlott letölteni őket, plusz még előnye, hogy a Visual C+ telepítők meg a hasonló DirectX-es szarok is fel vannak rá előre telepítve, így nem kell velük külön kínlódni. Ami meg a backdoor-okat illeti, a Windows 10 maga is egy hatalmas backdoor.:))


Az MS nagy szerencsére, hogy az átlag usereket már sikerült olyan szintre lebutítani, hogy nem törődnek a személyes adataikkal. Végül is egy olyan világban élünk, ahol a legtöbben önként posztolják ki magukról a legprivátabb adataikat is.

2020. febr. 10. 01:22
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
47%

Te tudod a tiédet.

Igen, mindenhol leselkedik ránk a kémkedés veszélye. De ha már egy farokkal kevesebbet is lehet szopni az átlagnál, akkor én inkább azt választom.


És nem hiszem hogy pár kiegészítő feltelepítése olyan nagy cucc lenne. Így legalább akkor telepítem fel mikor ténylegesen szükségem van rá. Addig se fogják a helyet, terhelik a gépet.

2020. febr. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!