Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Igaz, hogy a Windows 70-et...

Igaz, hogy a Windows 70-et utólag "belassította" a Microsoft?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 00:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Windows 7. Bocs, elírtam.
2019. dec. 30. 00:37
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2019. dec. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belapus ***** válasza:
100%
A Meltdown és a Spectre sérülékenységek ellen kiadott javítások okozhattak lassulást, de ez nem az operációs rendszer ellen hozott direkt intézkedés volt.
2019. dec. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy teljesen szándékosan, de igen, határozottan. Az egyik része az, amit a második válaszoló is írt, meg aztán frissítésekkel ebbe is került Windows 10 típusú telemetria és egy csomó fäszság, ami nagyon meglátszik a teljesítményen, ha egy 2012 körüli verziót és egy mai frisset hasonlítasz össze.
2019. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 10+ éves laptopon frissen telepített majd mindennel lefrissített Windows 7 egyáltalán nem volt lassabb, mint fénykorában.


Az más kérdés, hogy manapság egy sima böngésző megeszi a régebbi gépet reggelire, de az nem a rendszer hibája.


Bár nálunk még manapság is él a "ne frissítsd mert lassú lesz" gondolkodás miközben tele rakják a gépet minden szarral meg van rajta 3 vírus, trójai, malware, az indítópult tele van 25 feleslegesen elinduló alkalmazással aztán vígan használják.

2019. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan frissítések, amik nagyon le tudják lassítani a rendszert, ilyen pl. az .NET-es programindítás gyorsító update, ami folyamatosan fut a háttérben, és képes megzabálni egy teljes processzormagot. A megoldás az, hogy csak a biztonsági frissítéseket telepíted fel, a többit nem.
2019. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!