Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf összefűzés portable...

Pdf összefűzés portable programmal?

Figyelt kérdés

Több pdf-t szeretnék összefűzni és valami portable (hordozhatóű9 programot keresek hozzá.

A munkhelyemen sajnos rendszergazdai jogosultság kellene hozzá ha telepíteni akarok egy programot, viszont az adatok védelme miatt online összefűzést se használnék szívesen.

Tud valaki valami jó kis programot amit rá tudnék tenni a gépemre és azzal össze tudnám fűzni a pdf-ket?


A pdf Stapler-t használom jelenleg, viszont azzal felmerült egy kis problémám, valamiért minden második oldalt fejjel lefelé fordít még annak ellenére is, hogy nem fejjel lefelé szkenneltem be őket.


2020. febr. 7. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
PDFTK portable, portableapps.com oldalról letölthető, nézz rá hátha tudja ami kell számodra. Saját honlapjáról is biztosan letölthető portable változatban. A portableapps.com csomagokat a szerző aláírja, biztonságosak, több mint 10 éve használok onnan portable alkalmazásokat.
2020. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi ;-)

Letöltöttem, hétfőn megnézem bent, hogy ezzel sikerül-e normálisan összefűzni a doksikat :)

2020. febr. 7. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom parancssorban is megy, de grafikus felületen talán egyszerűbb minden PDF fájlt kijelölni - és azt tenni vele amit szeretnél. :-)


Remélem, működik.

2020. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!