Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok online Microsoft...

Hol találok online Microsoft Access tanfolyamot? A legjobb lenne, ha ingyen lenne, de ha fizetös az is jó lenne.

Figyelt kérdés
Cégemnek kellene Accesben dokumentálnom, de tök hülye vagyok hozzá. A partner cégünk ebben kéri az értékelést. Eljárni nincs idöm egy tanfolyamra, mert muszály az irodában lennem egész nap, de itt lenne idöm megtanulni. Vetettem már egy kézkönyvet, de annyira bonyolult, hogy igazábol nem haladtam vele.
2008. nov. 20. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Accessben? Adatbazis-kezeloben dokumentalni? Nem egy Accessben keszult programra gondolnak? A partnerceg adhatna egy leirast ilyenkor a programjarol. Esetleg csak szoban mondtak es felreertetted az Excelt Accessnek?
2008. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem accessben kell felvinnem a számlákat külömbözö kritériumoknak megfelelöen, amit ki kell értékelni hónap végén. használom is az álltalouk készített ürlapot töltögetem, de ez édeskevés.
2008. nov. 20. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehat kapsz egy alap adatbazist egy beviteli formmal, ha jol ertem. Te ebbe felviszel adatokat, es a honap vegen kell valami muveletet elvegezni az adatokkal (osszegzes, atlagolas, min-max kereses, partnerenkenti osszegzes, tipusonkenti osszegzes, afa szamitas, stb)? Excelben meg tudod csinalni azokat, amiket kene? Ugyanis Tablat lehet exportalni Accessbol Excelbe :)


Maga az Access nem konnyu, nem Word+Excel szintu dolog. Igazabol nem art ismerni nehany alapveto programozasi elemet, illetve az SQL szintaktikajat es lehetosegeit. Sajnos egyszeru, gyors, olcso megoldas nincs a problemadra (hacsak a szomszed informatikus srac egy hamburgerert nem segit neked :D)

2008. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*****

jelszó: vonox

Hátha ez segít.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!