Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Onda obook 11 re milyen windowst?

Onda obook 11 re milyen windowst?

Figyelt kérdés

Van egy onda obook 11 em jelenleg win 10 van rajra. Az lenne a kérdésem hogy milyen oprendszert érdemes rátenni amivel esetleg gyorsabb lenne és több ram maradna.

Hogyan tudnék helyet felszabadítani ?



2020. febr. 11. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit és sehogyan. Ez a tipikus esete az "olcsó húsnak híg a leve". Megvetted ezt az olcsó akármit ami már akkor elavult amikor megrendelted. Őszintén büntetném azokat az oldalakat akik ilyen vackot árulnak, mert kb semmire sem használható. Majd jön egy frissítés össze fog omlani az egész mert az a 32 gb eMMC kb semmire sem jó. Bővíteni fizikálisan sem tudsz mert minden az alaplapra van integrálva ami akkora mint egy bankkártya. Használtan ezerszer jobbat kaptál volna. Máskor kérd ki a véleményt egy szaküzletben.
2020. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem nekem van csak segíteni szeretnék egy ismerősnek :)

Megvolt már neki mire megismertem. Amúgy teljesen használható a kis gép netezésre filmezésre ilyenekre teljesen jó. Aksi is elég jó benne 6 órát kibír magasabb fényerőn, kijelző betekintési szöge király. Azért az áráért amit kérnek ezekért szerintem simán vállalható. De igen talán a legnagyobb bajuk a 32 GB memória.

2020. febr. 11. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: Így pár hónap után csak annyit reagálnék, hogy ezt is hasonló hardverről írom a legfrissebb Windows-on, ami gond nélkül felment (ahogy a többi is). Azt nem mondom hogy hasít, de az Android sem nagyon lenne gyorsabb. Programokat memóriakártyán is lehet tartani. Most van kb. 10GB szabad hely. Persze tudom, hogy nagyon elavult, 2014 körül jött ki (Bay Trail), és a kérdezőé sem sokkal újabb. Régóta a polcon porosodhatott.
2021. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nemrég rakta fel a legújabb Windows 10 et. Nagyon gyors lett a gép és patent, nekem is kb 10 GB hely maradt. SD kártya van benne így van hely bőven. Köszi a választ! :)
2021. jan. 5. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2021. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!