Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 az kb hány évre...

A Windows 10 az kb hány évre van tervezve? Mikorra lehet számítani radikális korszakváltásra mint az XP-nél?

Figyelt kérdés

#támogatás #Windows 10 #időtartomány
2020. febr. 12. 11:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
# 10 Ezt a választ kiemelten köszönöm!
2020. febr. 12. 21:36
 12/13 MolotovPunk ***** válasza:

/Nem véletlenül gyűlölik annyian a Win10-et. Ez nem pusztán annyi, hogy "nem tetszik az új Windows kinézete". Tényleg egy folyamatosan béta állapotú terméket sóztak ránk, hangzatos marketing mögé bújtatva./


Ez sajnos így igaz.Én ezért használok még mindig Windows 7-et és nem bántam meg,hogy visszatértem a 10-ről.Egyébként pedig teljesen felesleges reménykedni abban,hogy a W10 lesz az utolsó Windows.Pár év alatt is történhet óriási változás MS háza táján is.Bár,ha azt vesszük alapul,hogy egy 5 éve megjelent rendszerről van szó,amivel mai napig vannak kisebb nagyobb problémák és emellett egyáltalán nem számít már új rendszernek a 10 sem...Nos én pont ezért nem hiszem el azt,hogy a 10-es lesz az utolsó Windows.A Windows 10-el kb azt érik el,hogy előbb utóbb lesznek,akik átváltanak arra,mivel új gépeket már csak azzal árulnak majd,viszont lesz egy kisebb tömeg,akik pedig áttérnek inkább Linuxra,Mac-osra meg más Windows mentes programokra.Pont a 10 bugjai miatt.Ugyanakkor lesz egy másik pc-s réteg,aki régebbi Windowsokat fog még használni jó darabig.7-et,8-at ,8.1-et.Részben érezhető lesz a lemorzsolódás e téren.Nem véletlenül.

2020. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MolotovPunk ***** válasza:
2020. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!