Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kezdőnek milyen videószerkeszt...

Kezdőnek milyen videószerkesztő programot ajánlanátok? Sony Vegas Pro?

Figyelt kérdés
10 éve windows movie makerrel csináltam videókat, kb 10-15 rövidebbet, azaz eléggé kezdő vagyok.

2020. febr. 13. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Sony vegas prot használok igen.

Egy részét magamtól tanultam meg, sokat pedig youtubeon

2020. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a videószerkesztésnél is fontos a fokozatosság elve. A Sony vegast kezdőnek az ágyúval verébre kategóriának tartom.

A Windows 10 ben van "beépített" videószerkesztő, azzal is tehetsz egy próbát, de a Videopad lesz a te programod! Szerintem. :)

2020. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, én is ezért kérdezem. A bátyám ajánlotta párszor a sony vegast, de ő elég gyakran és elég sokat használja. Attól tartok, nekem a funkciók 98%-a felesleges egyelőre. Mondjuk arcok meg rendszámok homályosítása hasznos funkció volna.
2020. febr. 13. 09:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Davinci Resolve 16. Az ingyenes verzió is nagyon használható. A “combos” hardvert szereti. Érdemes megtanulni, a tudás kifizetődő dolog. :)
2020. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hardverem nem annyira combos :D Egy korszerű i5-ös procis HP laptop. Nem rossz, de combosnak sem mondanám.
2020. febr. 13. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj az, csak gyakorolj. :) Annak idején (jó pár éve) én is poénból kezdtem vagdosni otthon videókat, ma főállásban egy tv csatornánál vagyok vágó. ;)
2020. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre VideoPaddal játszogatok. Egyből mozgó rendszám homályosítása a feladat. Eléggé mélyvíznek érzem :D De menni fog.
2020. febr. 14. 15:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt már most látom, hogy szükségem lesz egy kényelmesebb egérre, és meg kell tanulnom a billentyűkombinációkat. Fáj a csuklóm meg az alkarom a sok kattintástól.
2020. febr. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!