Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony Vegas videoszerkesztő...

A Sony Vegas videoszerkesztő programban lehet valahogy üres területet beszúrni a videón belül?

Figyelt kérdés

Összeszerkesztettem egy videót, viszont utólag még be kellene raknom egy jelenetet az eleje tájékán.

Viszont ehhez akkor arrébb kell húznom a videó 90%-át, ami egyébként rövid, szétvagdosott jelentekből áll. Vagyis egyesével ki kellene jelölnöm a sok apró jelenetet, majd egyszerre arrébb kellene húznom, ami egy tortúra. Pláne ha véletlenül mellé kattintok és megszűnik az eddigi kijelölés.

Tehát valahogy lehet "üres területet" beszúrni a videóba, ahova beilleszthetem a jelenetet?



2017. aug. 23. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Shifttel is lehet kijelölni az összeset (rákattintasz az elsőre, shiftet nyomvatartva az utolsóra) és arrébb húzhatod az egészet, de egyébként alternatív megoldás, hogyha berakod a projektet egy másik projektbe, és úgy szúrod be elé.
2017. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közben utánanéztem.


Ahol üres részt akarsz beszúrni, oda kattintasz (semmi ne legyen kijelölve), majd Insert -> Time (megadod, hány képkockányi/másodpercnyi időt szeretnél beszúrni), és beszúrod.

2017. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hálás köszönetem!

Életmentő vagy.

2017. aug. 24. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!