Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek meg éri venni...

Szerintetek meg éri venni most xbox s konzolt vagy inkább várjam meg az újat?

Figyelt kérdés
És egyáltalán míg ki jön az új akkor a mostani meddig fog még menni úgy értem meddig fognak rá game-ket ki adni ?
2020. febr. 13. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd rossz néven, de én nem látom értelmét ezeknek a "megéri-e?" jellegű kérdéseknek. Ezt egyedül Neked kell tudnod, hogy mennyire van rá szükséged most. Árban nyilván annál olcsóbb lesz, minél inkább a vége felé járunk az életciklusában. De ilyen meggondolással mindig kizárólag 10-15 éves cuccokalt szabadna venni. Hogy megéri-e neked az az árcsökkenés azt, hogy X hónappal késpbb juss hozzá? Ezt egyedül Te tudod eldönteni. ;)
2020. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri.Az All Digital(meghajtó nélküli) verzióm van, 40 ezerért szereztem be újonna.A Store-ból tudsz vásárolni/letölteni játékokat és azt a Microsoft account-odhoz köti. Olvass utána.
2020. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Byone válasza:
Szerintem majd az új vedd meg ha tudsz várni mert nem ma fog kijönni.
2020. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Byone válasza:

Csak mert 3év alatt elmegy a supportja a oneoknak.kb

Az új konzol meg vagy 8évig supportot élvez majd.kb

(így jártam a 360ommal)

2020. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!