Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segiten és elmondaná...

Valaki segiten és elmondaná hogy az ncore-ról letöltöttdolgokat meddig kell seedelni?

Figyelt kérdés

utorrent 3.5.5-öm van és nem dudom meddig kell bent hagyni torrentben vagy seedelni hagyni és hogy kitörölhessem a letöltött anyagot a gépről.

Amig a Seed/Peer arány lessz 1.000 vagy amig a sima arány lessz 1.000 vagy esetleg elég csak 1-2 hónapra benthagyni seedben nemtudom. valaki segitsen kérem.



2020. febr. 15. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
1-es arány vagy 48 óra. Én úgy szoktam a nason, hogy 60 órára állítom, így túlteljesítem. Ami meg nagyon kihalt, azt addig hagyom bent amíg csak lehet. Van bent 3 éves torrentem amit csak én seedelek már nonstop (kivéve persze áram- és netszünet idején).
2020. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az "Aktivitás"-nál követheted a torrentjeid, hogy mennyi ideig kell még seedben legyél. Amúgy 48 óra kb 2 hét alatt, ami lehet 6 is. Akár 2 nap alatt is letudhatod...
2020. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Wiki-ben> Ratio-free rendszer ismertető...ott spoilernél van példa is.
2020. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!