Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a SAP programot amit a...

Ezt a SAP programot amit a vállalatok használnak nem lehet valahogy letölteni a gépemre?

Figyelt kérdés

Torrentről leszedtem de nem megy a feltöltése.Nem tud esetleg valaki valami "kiskaput" honnan tudnám a gépemre ezt feltölteni? Szeretném megtanulni a kezelését.


Köszönöm!



#program #letöltés #SAP program
2020. febr. 19. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Feltölteni sehogy, maximum telepíteni tudod.

Az SAP egy elég komplex vállalatirányítási rendszer bőséges modulválasztékkal és kellő fejleszthetőséggel.

Ahhoz, hogy működjön kell MS SQL szerver. Ez van neked?

Egyáltalán otthon mire szeretnéd használni?

2020. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, gyakorolni akar.


Telepíts előtte sql szervert virtuálisan a gépedre vagy vásárolj mondjuk digitalocean-on egy adatbázist szervert (Nem drága!!) , majd vagy keress próba adatokat., vagy csináld meg magad az adatbázist. Ha az adatbázis kész, lehet foglalkozni a sap-al.


Bár biztos van benne valami virtuális mezők, tanulási célzattal.

2020. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elnézést rosszul fogalmaztam.Telepíteni igen.

Nincsen MS SQL szerverem,azon gondolkozom,hogy akkor letölteném előbb azt,hogy akkor meglegyen.

Azért kell itthonra,hogy be tudjam gyakorolni mert álláskereső vagyok és sok álláshoz kérik és ígyis pályakezdő vagyok nem akarnak esélyt adni...Így meg elég nagy előnyben lennék ha ezt a programot ismerném legalább.Pénzügyi-számvitelt tanulok ígyis.Ezért kellene nekem itthonra.

2020. febr. 19. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!