Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS GO automatikusan bezárul...

CS GO automatikusan bezárul néhány másodperccel az indítás után bármi féle hibaüzenet nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék felétek fordulni egy kis segítségért. A fent leírtak alapján már számtalan megoldást találtam az interneten, de egyik sem tudta megoldani a problémát. Próbáltam már rendszergazdaként, safe módban, window üzemmódban, autoconfiggal. Ezen kívül töröltem az exe filet és verifyoltam a game cachet. Kompatibilitásnál minden más operációs rendszerre rápróbáltam és semmi. Többször is újratelepítettem a steamet is és a játékot is.Amit észrevettem, hogy a config fájl az mindig hiányzott a userdata mappából. A komplett local mappa hiányzik, de amikor azt átmásoltam egy működő játék mappájából egy másik gépről, az sem oldott meg semmit. Az OP renszerem eredeti Windows 10 Pro, ha ez számít. Haveromnak megoldotta a legújabb CS Go és Windows frissítés, de nekem nem. Ő is ugyanezzel a problémával küzködött. Előre is köszönöm!

2020. febr. 21. 10:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy az össze driverem up-to-date és 64 bites az op rendszer. A feladatkezelőben is megjelenik a játék néhány másodpercre a részleteknél és utána azonnal eltűnik minden nyom nélkül.
2020. febr. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!