Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Epic games fiók összekapcsolás...

Hunor5555 kérdése:

Epic games fiók összekapcsolása ubisoft fiókkal, hogyan kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Epic gamesen megvettem a division 2 című játékot, illetve az ac sydicate játékot is sikerült behúzni ingyen. A probléma az, hogy nem tudom elindítani egyiket sem ugyanis mikor elindítom az epic gamesből akármelyik ubisoftos játékot az alábbi hibaüzenet fogad: "Egy Epic Games-szolgáltatás jelenleg nem érhető el. Kérjük, próbálkozzon később.". A próbálkozzak később már két napja tart, de mindig ugyan ez fogad.


[link]



2020. febr. 23. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj a u-play supportnak.

Magyarul is írhatsz nyugodtan, magyar az ügyintéző.

2020. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig az epices supportnak írtam csak, mert úgy gondoltam hogy valami az epcies fiókkal nincsen rendben. De most írok a ubisoknak is.
2020. febr. 23. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
automatikusan csinálja. legalábbis nálam. Épp pénteken vettem meg ingyenesen az Assassin Creed Syndicate-ot, epic launcherrel telepítettem, indításkor kiírta, hogy ubi fiókkal kell összekapcsolni, rányomtam egy okét, elindította automatikusan a folyamatot, bejelentkeztem ubi fiókomba és ennyi. Ja, windows 7 alatt.
2020. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem egyszerűen elindul a uplay, megpróbál szinkronizálni, majd azt kéri hogy jelentkezzek be. Ezek után a hibaüzenet fogad, ami a képen látható..
2020. febr. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!